Novinky

Oslava 20. výročí založení společnosti AmeriSourceBergen

V září před dvaceti lety se společnosti AmeriSource a Bergen Brunswig spojily a vznikla společnost AmerisourceBergen. Tento měsíc společně oceňujeme obrovský růst a inovace společnosti AmeriSourceBergen, které jsou poháněny talentovanými členy týmu, kteří jsou hnací silou našeho cíle v celé naší globální rodině společností.

Jsme hrdí na to, že můžeme společně oslavit tento úspěch a dopad, který jsme za dvě desetiletí naší činnosti vytvořili pro zdravější budoucnost po celém světě. Na počest našich nejnovějších kolegů v Alliance Healthcare vysadíme strom za každého člena týmu Alliance Healthcare (celkem více než 22 000 stromů!) v chráněném klimatickém lese v Norsku, abychom kompenzovali emise uhlíku. Za každých 350 vysazených stromů bude kompenzováno 60 tun CO2. Těšíme se, že tímto darem vytvoříme zdravější budoucnost pro další generace.

Akvizice českého farmaceutického velkodistributora Alliance Healthcare a americké společnosti AmerisourceBergen, působící ve farmaceutické distribuci a nabízející řešení pro farmaceutické společnosti, lékárny a poskytovatele zdravotnických služeb, proběhla v červnu letošního roku.