Inzerce lékáren

Inzerce lékáren

Majitelé lékáren mají možnost bezplatně umístit na těchto webových stránkách svůj inzerát.

Znění inzerátů zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu: inzerce@aliance-healthcare.cz. Váš inzerát bude uveřejněn maximálně po dobu dvou měsíců. Nezapomeňte v textu inzerátu uvést váš kontakt.
 

12.10.2021

Přijmeme farmaceutickou asistentku/ta na oddělení nově vznikající lékárny Ústavu hematologie a krevní transfuze.
Práce v zázemí ústavní lékárny, příjem a kontrola léčiv (včetně centrových) a SZM na sklad, péče o skladové zásoby, skladová evidence, výdej léčivých přípravků na žádanky pro lůžková oddělení, hlídání termínů expirace a cen, doplňování sortimentu, objednávky, magistraliter příprava základních IVLP, podílet se na zajištění administrativy spojené s provozem lékárny.
Požadujeme SŠ vzdělání (obor farmaceutický/á laborant/ka) nebo VOŠ (obor farmaceutický/á asistent/ka) podmínkou, specializovaná způsobilost výhodou, chcete se dále vzdělávat a učit se něčemu novému, zvládáte práci s PC na uživatelské úrovni, aktivní přístup k práci a zodpovědnost Vám není cizí, příjemné vystupování, komunikativnost, jste schopný/á pracovat samostatně i v týmu, máte chuť učit se nové věci a jste flexibilní, praxe v oboru a přípravě IPLP výhodou, ale rádi zaučíme i čerstvého absolventa, znalost cizích jazyků výhodou.
Nabízíme perspektivní a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele, zajímavé platové ohodnocení, nejlepší možné technické vybavení odborných pracovišť, samostatnou a odpovědnou práci v malém kolektivu, možnost osobního i profesního růstu a podpora dalšího vzdělání, podpora pro přípravu na specializační zkoušku, flexibilní pracovní dobu v jednosměnném provozu v maximálním rozsahu 8 hod. denně 
(po-pá 7-17 hod.), řřadu zaměstnaneckých benefitů a výhod. 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna (sick days), příspěvek na stravování (stravenkový paušál i stravenky), příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové připojištění a soukromé životní pojištění, odměny při životních jubileích, příspěvek na dovolenou a příspěvek na letní i zimní dětskou rekreaci (tábory), fotokroužek, knihovna, půjčovna sportovního inventáře, vlastní rekreační zařízení v Jizerských horách
Předpokládaný nástup 1Q /2022

Kontakt: e-mail: pavlina.melicharova@uhkt.cz

 

7.10.2021

Do lékárny v Praze hledáme magistru na plný nebo zkrácený úvazek. Nástup možný ihned. Pracovní doba bez víkendů.
Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, možnost služebního bytu, finanční prémie, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravné, Multisport karta a jiné), 5 týdnů dovolené.

Kontakt: tel.: 226254322, e-mail: lhdoklady@gmail.com

 

23.9.2021

Do lékárny v Praze hledáme magistru na plný nebo zkrácený úvazek.
Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, možnost služebního bytu, finanční prémie, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravné, Multisport karta a jiné), 5 týdnů dovolené.
Nástup možný ihned. Pracovní doba bez víkendů

Kontakt: e-mail: lhdoklady@gmail.com

 

20.9.2021

Pro naši zavedenou lékárnu v Praze Modřanech hledáme magistru na plný i částečný úvazek.
Přátelský pracovní kolektiv, pracovní doba dle provozní doby kliniky. BEZ víkendů. 
Nabízíme motivační platové ohodnocení, řadu firemních benefitů včetně kvartálních bonusů, 25 dní dovolené. 

Kontakt: tel.: 602482617, e-mail: karolina.travova@restrial.comwww.restrial.cz

 

14.9.2021

Do lékárny v Praze hledáme magistru na plný nebo zkrácený úvazek.
Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, možnost služebního bytu, finanční prémie, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravné, Multisport karta a jiné), 5 týdnů dovolené.
Nástup možný ihned. Pracovní doba bez víkendů.

Kontakt: životopisy zasílat na lhdoklady@gmail.com

 

10.9.2021

Do nově otevírané lékárny v Praze hledáme kompletní tým zaměstnanců. 
Přijmeme nové kolegyně / kolegy na pozice vedoucí lékárník, lékárník, farmaceutický asistent/laborant.
Pozice jsou vhodné jak pro studenty, tak pro absolventy FaF či SŠ/VOŠ.
Nabízíme nadstandardní platové podmínky, zaměstnanecké benefity: 25 dní dovolené, úhradu příspěvku ČLnK, zaměstnanecké slevy na nákup produktů, příspěvek na stravné, sport, příjemné pracovní prostředí a přátelské vedení.
Soukromý majitel, nejsme řetězec!
Možnost spolupráce na HPP, zkrácený úvazek, nebo i brigádně pro občasný zástup. Pro studenty pak nabízíme možnost praxe/brigády.
Nástup možný ihned. Těšíme se na spolupráci!

Kontakt: Tomáš Hnát, tel.: 727901442, e-mail: hnat@pharmgo.cz