_CONFIG-news-list

20. září, Walgreens Boots Alliance a Alibaba oznámili uvedení vlajkové lodi Boots na Tmall Global, což je obchodní platforma pro mezinárodní značky a maloobchodníky. Zde se produkty Boots představí více než půl miliardě spotřebitelů.

Epinefrinové autoinjektory (jako je EpiPen, nejznámější a nejčastěji používaný příklad) jsou nutností pro pacienty, kteří je mohou v nouzi potřebovat k léčbě anafylaxe, potenciálně smrtelné alergické reakce způsobené takovými spouštěči, jako jsou ořechy, mléko , vejce, ryby, kousnutí hmyzem, latex, léky a další.

Rok 2018 je pro Alphega lékárny rokem narozeninovým. Zatímco celý koncept oslavil desáté výročí úspěšného fungování na českém trhu, čtenářsky velmi oblíbený Alphega magazín v letošním roce slaví 5. narozeniny. K této příležitosti realizační tým magazínu připravil mnohá vylepšení, která vycházejí vstříc potřebám i těm nejnáročnějším čtenářům.

Přibližně 20 % lidí, kteří přišli do vybraných lékáren zkontrolovat stav svých plic, zjistilo, že jim nefungují správně. Lékárníci u nich za pomoci speciálního měřicího přístroje objevili určitou míru obstrukce. Ta se při měření projevuje tak, že člověk nedokáže vydechnout plyny z plic tak rychle, jak by měl. Znamená to, že člověk může trpět například chronickou obstrukční plicní nemocí nebo průduškovým astmatem. Návštěvníky s plicní obstrukcí posílají lékárníci k lékařům.

Stránka: 1 2 3 4  Další   Poslední